Majetkové pojištění znamená zodpovědnost a klidný spánek

Je to otázka pro každého, kdo má svůj byt, dům nebo chatu. Pojistit si svůj majetek je naprosto klíčovou záležitostí pro 21. století, pokud někdo takovou věc zcela ignoruje, dělá v každém případě chybu.

Při výběru vhodného produktu však rozhodně není kam spěchat a je třeba vzít v potaz více kritérií než jen pouhou cenu za roční pojistné. Důležitá je i sázka na renomovanou společnost s historií a dobrou pověstí. Potom můžete usínat v klidu a mít jistotu, že se máte v případě potíží na koho spolehnout.

Minimum administrativy, rychlé jednání je samozřejmostí

Nečekat na vyřízení, to je zde skutečně velmi podstatné. Nemít pocit, že se jednání vleče, a pokud možno, dojednat všechny potřebné formality online, tedy bez front či například dojíždění na pobočku. Pojištění majetku a odpovědnosti vychází modernímu světu vstříc, sjednání je jednoduché a zvládnete je i po internetu. Smlouva se nemusí týkat jen bytu nebo rodinného domku, ale i dalších nemovitostí.

Ve hře může být kancelář a její vybavení, chata nebo garáž, pojistit si touto formou můžete i bazény a vířivky. Malé nebo větší problémy se nevyhnou během života nikomu, je třeba, abychom na ně byli připraveni. Součástí majetkového pojištění je i pojištění občanské odpovědnosti, které platí na všech kontinentech. Můžete je proto využít i na zahraniční dovolené.

Požár, povodeň nebo cokoliv jiného

Bohužel, nikdy nevíme, co se může stát. Právě proto je pojistka týkající se majetku prakticky až nezbytností. Vždy je lepší, když jsme vhodně připraveni na nečekané události a víme, po boku, koho jim můžeme úspěšně čelit. ERGO pojišťovna má za sebou dlouholetou historii a rozhodně platí jako spolehlivý partner do nepohody. Nabízí například nonstop asistenční službu nebo také až celý rok náhradního ubytování v případě, že to bude nutností.