Proč jsou kvalitní žaluzie a rolety do střešních oken skvělou volbou

Střešní okna jsou skvělý způsob, jak prosvětlit a prohřát místnost. Jsou však chvíle, kdy sluneční paprsky nejsou vítaným společníkem, zejména v letních horkých měsících. „Obyčejné“ žaluzie nejsou pro střešní okna příliš vhodná, proto společnost Termotech vyvinula žaluzie upravené speciálně pro střešní okna. Inovativní systém prodlužuje jejich funkčnost i vzhled. Žaluzie lze zakoupit jen na jejich e-shopu termotecheshop.cz.

Můžete si sami regulovat světlo

Když se rozhodnete koupit žaluzie na střešní okna, získáte možnost regulovat světlo v místnosti. Je jen na vás, zda zvolíte jen mírné šero či si ke klidnému odpočinku zatemníte úplně.

V horkých dnech snadněji dosáhnete osvěžujícího stínu, když jsou střešní okna opatřena žaluziemi, tím ušetříte za používání klimatizace.

Příjemné prostředí k odpočinku

Pokud má vaše podkroví v ložnici střešní okno, nechcete, aby oslepující světlo rušilo váš denní spánek. Zatemňovací roleta do střešního okna vám umožní tolik potřebný odpočinek, i když je slunce přímo nad vaší hlavou.

Teplota může být příjemnější

Slunce skrze střešní okna vyhřeje místnost mnohem rychleji než skrze standardní postranní okna. Záclony na střešní okna a žaluzie značně zmírňují ostrost slunečních paprsků a tím zabraňují přehřátí místnosti.

Snadno schováte zaprášená okna

Střešní okna se mohou velmi snadno zašpinit. V jinak uklizeném domově mohou kazit celkový dojem. Naštěstí žaluzie do střešních oken dokážou tuto špínu skrýt, dokud ji nedostanete vyčistit.

Chrání nábytek v místnosti

Když svítí slunce na nábytek nebo podlahu, ať už plovoucí nebo koberec, může dojít k vyblednutí barev. Žaluzie spolehlivě nábytek i podlahu ochrání.

Výrobce a prodejce termotecheshop.cz nabízí unikátní žaluzie, záclony a zatemňovací rolety přizpůsobené specifikčnosti střešních oken.