Velká inspirace: Andělé jako celoroční dekorace

Andělíček pouze jako vánoční ozdoba? Dávno tomu tak není. Tito Boží poslové nád námi mohou držet ochrannou ruku od jara do zimy. Původně se jednalo o náboženský symbol, ale dekorace andělů si postupem času získala srdce snad každého, a to dokonce i ateistů. Pokud zrovna po nějakém pokukujete a nemůžete se rozhodnout jakého koupit, jste na správné adrese. Dnes jsme si pro vás připravili přehled těch nejzajímavějších.

Chcete anděla pro sebe, nebo pro své blízké jako dárek? Podívejte se, určitě si vyberete.

Něžný anděl Flo má půvabné šaty z drobných kvítků se stříbrnou patinou.

Do bytu i na zahradu

Soška anděla vám může bedlivě střežit zahradu, nebo na vás dohlížet z parapetu, či poličky ve vašem pokoji. Velký anděl se krásně vyjímá například u vstupních vchodových dveří. Nezapomeňte ani na své děti a pořiďte jim malého anděla na zeď nad postel, který bude opatrovat jejich dušičku a odláká zlé sny.

Vysoká soška anděla Zafrire v červených šatech vám do domu přinese harmonii a klid.

Andělíček Flam se stříbrnými křídly a s vílím účesem se přímo hodí jako zahradní dekorace.

Dekorace anděla Lili Flo v šatech z drobných kvítků v krémové i starorůžové variantě. V ruce drží symbol neutuchající lásky. Správná volba do každé milující rodiny.

Andělé se jménem Aralim ochrání malé raubíře před čertíky a kdo ví, možná budou vaše ratolesti nakonec poslušnější. Mají kouzelný jutový dekor.

Anděl Rozárka pro vaše malé princezny. Vyzařují nevinností, křehkostí a jemností, stejně jako vaše holčičky.

Velký anděl Laetitia se stříbrnými křídly bude jako venkovní dekorace bdít nad vaší zahradou.

Kovový anděl na zavěšení jako vánoční ozdoba, kterému bude slušet zelená jehličnatá větvička. Nebo může poletovat jako jarní dekorace.

Všechny tyto roztomilé andílky a mnohé další koupíte z pohodlí vašeho domova na e-shopu Harasim. Mají největší nabídku andělíčků online. Je pro vás lákavý spíše dřevěný anděl, plechový nebo skleněný anděl? Pokud budete hledat pozorně, v jejich sortimentu najdete i takové.