Výhodné pojištění bytu lze sjednat online z pohodlí domova!

Když si plánujete pojistit dům nebo byt, tak vždy je dobré mít na paměti parametry pojistky. Ta vás totiž ochrání v případě nenadálých událostí, a pokud by nebyla sjednána v dostatečné výši, nemusela by pokrýt veškeré škody. Některé pojišťovny to však řeší tak, že vás před takzvaným podpojištěním ochrání. Pojďme se na jednu takovou nabídku podívat společně v tomto článku.

Jednoduché a jasné podmínky

Na našem trhu již dobře známá ERGO pojišťovna po vás nebude požadovat složité oceňování majetku. Částka pojistného se navrhuje dle m2 obytné plochy. Tato částka je tedy stanovena paušálně, nehrozí vám tak, že by vaše pojistné nebylo v případě škodné události vyplaceno v plné výši.

Rozhodnete-li se pro pojištění bytu, tak samozřejmě musíte mít byt v osobním vlastnictví. Můžete si pojistit také nemovitost, která je momentálně ve výstavbě. Mezi základní výhody tohoto pojištění patří:

  • Jednoduchost sjednání
  • Základní rizika i katastrofy v ceně
  • Nepřetržitá asistenční služba

Jednoduché z jednání spočívá v tom, že skutečně postačí pouze znát rozlohu vašeho bytu. Nemusí se přitom jednat pouze o byt nebo domácnost, ale můžete takto pojistit kupříkladu vaši kancelář či ordinací. U majetkového pojištění navíc získáváte zdarma jako bonus pojištění občanské odpovědnosti. Ta má svou platnost po celém světě a vztahuje se i na ostatní členy vaší rodiny. V této kombinaci tak jde o zajímavou nabídku.

Kalkulace výhodnosti pojištění

Jako ve všech případech, také zde můžete využít služeb webových kalkulaček, které vám umožní udělat si obrázek o výhodnosti pojistky. V případě ERGO pojišťovny navíc můžete výhodně pojistit byt online, a to přímo prostřednictvím webových stránek pojišťovny. V jednotlivých krocích tak získáte kalkulaci a můžete se rozhodnout, zda je pro vás tento druh pojištění výhodný, případně pojistku také přes internet uzavřít.