Byty u parku jsou lákadlem pro nové bydlení v Praze

Oblast Horního Žižkova právě prochází velkou proměnou. Staví se již dlouho očekávaný projekt, který nabídne nejen moderní bydlení, ale také obchodní čtvrť. Co nová rezidenční zástavba nabízí? Budete překvapeni, jak klidně se dá žít uprostřed metropole.

Nové byty u parku jako jedinečná možnost bydlení ve velkoměstě

Nově vznikající rezidenční a obchodní část Prahy nabídne zcela nový úhel pohledu na bydlení ve městě. Prodej bytů Praha 3 nabídne budovy s maximálně šesti nadzemními podlažími, které budou navíc disponovat garážovým stáním pro každý byt.

Blízkost veškeré občanské vybavenosti představuje školky, školy, zastávky městské dopravy, lékárny i obchody, které jsou v těsné blízkosti parku. Populární kino Aero je od nových rezidenčních prostor jen kousek.

Byty, kde si svůj sen může splnit každý

Projekt byty u parku v Praze nabídne celkem jedenáct bytových domů, které osloví příznivce minimalismu i prostorných bytů. A nabídka bytů je skutečně různorodá – od jednopokojových ateliérů jsou nabízeny k prodeji i další dispozice, mezi kterými naleznete i mezonetové byty o dispozici 4+kk, nebo byty o dispozici 2+kk. Celý rezidenční soubor se pak díky nízkému počtu pater elegantně začlení do okolí současné zástavby. Celá řada bytů bude vybavena i balkóny, terasami a zahradami.

Garážová stání pro každého

Kromě krásného prostředí v přímé blízkosti parku nabízí nové bydlení i vlastní garážové stání a sklepní kóje umístěné ve sklepních prostorách. Samozřejmostí je i možnost úpravy několika parkovacích míst pro potřeby elektromobilů. Nízkoenergetický standard celé budovy navíc umožňuje efektivní využití tepla a významnou úsporu za energie po celý rok.

Nové bydlení v těsné blízkosti parku se stává jedinečnou možností, jak si zajistit vlastní byt v centru Prahy.