Znáte obuv Prestige?

Nejen v tuzemsku, ale na celém světě je známa značka obuvi Baťa. Tento uznávaný podnikatel založil firmu na zpracování kůže, ze které se začaly vyrábět boty a také ochranné pracovní pomůcky. Rukodělné zručnosti a zkušeností lidí v tomto regionu využil v moderní době pan Řepa, který založil firmu Repa.cz. Podařilo se mu úspěšně navázat na zdejší kožedělnou výrobu, o čemž svědčí vynikající kvalita obuvi Prestige, kterou firma dodává na trh.

Kde můžete boty Prestige koupit?

Firma Repa dodává svou produkci do všech obchodů s obuví a nově umožňuje zákazníkům také nakupování na svých webových stránkách. Je zde pestrá nabídka nejrůznější druhů bot, které si můžete jednoduše objednat tak jako v případě jiných e-shopů. Obuv Prestige se vyznačuje vysokou kvalitou odpovídající standardům českých výrobků a tato značka je dnes důstojným pokračovatelem tradic baťovské výroby na Zlínsku. O kvalitě této obuvi svědčí i vydání certifikátu ES, na jehož základě bylo vypracováno prohlášení o shodě. Certifikaci provedla firma ITC a.s. Zlín.

Charakteristika obuvi Prestige

Z bohaté nabídky firmy Repa si můžete vybrat boty Prestige pro jakoukoliv příležitost, a to jak pro běžné nošení, tak i boty určené pro jednotlivá roční období. Například pro zimní období, kdy se v našich končinách střídá sníh a mráz s plýskanicemi a břečkami na chodnících, jsou zimní boty Prestige ideální. Jsou odolné vůči chladu i vlhkosti, což platí jak pro boty s lepenou podešví, tak s přímým nástřikem podešve. V nabídce firmy Repa najdete i pracovní obuv, boty vhodné ke sportovním aktivitám či k turistice.

Nabídka ochranných pracovních pomůcek

Výroba tohoto zboží má na Zlínsku dokonce delší tradici, než výroba obuvi. Firma Repa vyrábí ochranné pracovní pomůcky hlavně na zakázku. Například profese svářeč či kovář potřebuje ke své práci zástěry, kamaše nebo rukávníky. Žádané jsou také různé speciální výrobky z kvalitní přírodní usně. Velice oblíbené jsou také gumové holínky Prestige, které jsou nutné pro profese spojené s vodou, ale díky pohodlí si pořizují i chalupáři a zahrádkáři.