Kam na dovolenou? U moře si jistě užijete dostatek pohody a relaxu!

Kdo by se netěšil na dovolenou. Na pár dní vypadnete ze svého stávajícího stereotypu, kdy chodíte do práce, na nákupy, vaříte, pečete, uklízíte, staráte se o děti, domácnost. Stres, nervozita, problémy, nepříjemnosti. To všechno se na vás nabaluje a není divu, že toho máte občas dost plné zuby. Dovolená, ta je o něčem jiném, na ní čas plyne úplně jinak, pohodlně a bezbolestně. Je jedno, že vstanete o půlhodiny později, že si už dopoledne dáte zmrzlinu a odpoledne znovu, že si zdřímnete na pláži, rácháte se v moři nebo si po večeři dáte dvě sklenice vína navíc.

Dovolená znamená dovolit si

Dovolená se blíží a vy přemýšlíte, kam vyrazit? Máte jasno v jednom, bude to moře, kde si nejlépe odpočinete, nachytáte trochu toho sluníčka a celkově zregenerujete tělo. Dokonce máte už vybranou destinaci. Cesta do Chorvatska u vás vyhrála a možná zde jedete už poněkolikáté. Co na tom, je to krásná země, nabízí spoustu zajímavých památek, které stojí za prohlídku, moře je teplé a průzračné. Cenově je zde stále přijatelně a navíc lidé rádi jezdí tam, kde mají pocit, že se dorozumí, což v Chorvatsku lze, jsou zde na české turisty zvyklí.

Chorvatská dovolená vás okouzlí

V Chorvatsku je stále co objevovat, to bez debat. Ať už to je krásná a odlehlá pláž, na které si užijete klidu a pohody, dál od turistů, nebo si naopak projdete známá náměstí, památky, kostely a mnoho dalšího. Projdete se po promenádě, dáte si typické chorvatské jídlo nebo zvolíte celodenní výlet na jeden z ostrovů a podobně. Při výběru finální destinace se často řídíte hesly jako levné ubytování, dovolená levně nebo cenová bomba, nepohrdnete ani nějakou tou slevou. Chorvatsko je dostupnou destinací, ve které je toho k vidění opravdu hodně. Nenechte si to ujít.