Milujete dřevo? Moderní dřevěné obklady na stěnu pozvednou celý interiér

Dřevo je tím nejstarším materiálem, se kterým lidé pracují. Je krásné se ho dotýkat i být v jeho blízkosti, protože z něj vyzařuje energie. Mnoho domácností dnes zdobí jen umělé materiály, ke kterým si nelze vytvořit vztah a které jen vytvářejí bariéru mezi námi a přírodou. Existuje mnoho způsobů, jak přinést přírodní materiály do interiéru, od dřevěných podlah až po nábytek. Stále žádanější jsou také krásné dřevěné obklady.

Jak mohou dřevěné obklady vypadat

Dřevěné obklady na stěnu mohou mít mnoho podob a stanou se úchvatnou dekorací, která každého okamžitě ohromí. Zapomeňte na nějaké palubky nebo nevkusné obklady a zaměřte se na krásné obklady, které nabízí specialista na dřevěné výrobky, firma Drdlík. Obklady mohou vypadat jako stylová 3D mozaika s velmi plastickou podobou, která doslova láká k tomu, abyste se takových obkladů dotýkali. Fascinující jsou šestiúhelníkové obklady, které připomínají včelí plástve. Můžete dokonce spojit příjemné s užitečným a pořídit si například akustické panely pokryté dřevěnými obklady.

Budou izolovat zvuk a zároveň se stanou vítanou dekorací, která ozvláštní vaše prostory. Obklady mohou mít mnoho tvarů, od obdélníků až po hranoly, mohou být hladké, surové, broušené nebo plastické. Dřevěné obklady se vám nabízí v mnoha barevných provedeních i z různých druhů dřeva, takže můžete obklady sladit třeba i s dalšími prvky vašeho interiéru, třeba s podlahou nebo nábytkem. Přímo na webu firmy Drdlik.cz si můžete vybrat tvar obkladu, druh dřeva, povrchovou úpravu, rozměry, tloušťku obkladu, prostorový efekt, podkladovou desku, způsob montáže a další. Pokud jste nerozhodní, jednoduše se inspirujte a představujte si, jak by tento obklad u vás vypadal, Zajisté brzy budete vědět, který pro vás bude nejlepší volbou.