Pracujte v Polsku – jak si najít práci v zahraničí?

Máte svou práci, ale ta vás úplně nebaví? Chcete si vyzkoušet něco jiného, možná chvíli pracovat v zahraničí a vyzkoušet si, jaké jsou trhy práce, pracovní morálka a vůbec situace tam? Na tom není nic špatného, v životě se má vyzkoušet vše, proto jděte do toho! Každá práce má svá pozitiva i negativa, jako všechno v životě a práce v zahraničí s sebou nese znalosti jazyka, minimálně na pasivní úrovni. Jste rozhodnutí si najít práci v zahraničí? Pak jděte do toho a najděte si práci například v sousedím Polsku. Jak na to?

Připravte si všechny podklady

Dříve, než začnete rozesílat své životopisy na nejrůznější práci v zahraničí, je potřeba se nad svým životopisem zamyslet. Hledáte-li práci v Polsku, pak je nutné mít životopis v polštině, popřípadě v angličtině, pokud to budoucí zaměstnavatel vyžaduje. Předpokladem je, že minimálně rozumíte polsky případně jste ochotni se učit daný jazyk. Určitě se vám vyplatí zmínit, jakými jazyky mluvíte a na jakých úrovních, protože přeci jen, práce v zahraničí představuje porozumět, co po vás budou vaši budoucí vedoucí i kolegové chtít. Pod Oferty pracy najdete nabídku práce, kde si můžete vybírat podle měst a podle oborů, takže neztrácíte čas procházením všech nabídek.

Práce v Gdaňsku?

Vybíráte z široké nabídky v oborech, ale také v mnoha městech. Takže si můžete naplánovat, kde rádi zakotvíte, zda to bude město blízko hranic nebo naopak sáhnete po hlavním městě nebo menším městě, kde budete mít pohodové žití. Praca Gdańsk nabízí širokou nabídku jednotlivých prací, takže si vyberou opravdu všichni. Stačí napsat dobrý motivační dopis, připravit si svůj životopis a pak zaujmout na pohovoru a práce v zahraničí, konkrétně v Polsku může být vaše!