Nápaditá kolekce hrnků, kterou si budete chtít pořídit taky

Ne nadarmo se říká, že jíme očima. V tomto konkrétním případě bychom spíše měli říct, že pijeme očima. Pokud si potrpíte na detailech, jistě nám dáte za pravdu. Každý nápoj si ještě více vychutnáte z designového hrníčku. Je to potěšení pro oko i chuťové pohárky. Jen si to zkuste představit. Oblíbený český zlatavý mok pánům udělá největší radost v orosené průhledné sklenici. A ženy například ocení výběrovou zrnkovou kávu podávanou v půvabném šálku. Tak co, máme pravdu? Pojďte se společně s námi inspirovat.

Krásné kameninové hrnky s bílou glazurou a metalickým okrajem

Ptali jsme se majitele úspěšného velkoobchodu Harasim, podle čeho vybírají hrnečky do svého sortimentu: 

„Samozřejmě se díváme na aktuální trendy. Vždy je důležité uspokojit poptávku zákazníků. Na e-shopu máme bestsellery, které pravidelně naskladňujeme. Nechceme ale usnout na vavřínech, proto se nebojíme ani novinek. Musím přiznat, že pro výběr máme cit a umíme se klientům trefit do vkusu. Platí to i pro další bytové dekorace a doplňky do domu i na zahradu. Zřejmě i proto jsme na trhu už více jak 25 let. Momentálně nejprodávanější kolekce jsou kameninové hrnky s různými motivy. Pozadu nezůstávají ani porcelánové hrnky. Troufám si říct, že u nás si vybere opravdu každý.”

Nás hrníčky skutečně zaujaly. Líbí se nám také, že se skvěle hodí do moderního i retro stylu bydlení. Zvažujete-li, co koupit své kamarádce, mamince, nebo dceři do kuchyně, potěšte ji rovnou celou sadou. S ní navíc i ušetříte. Vzhledem k poptávce, je velká pravděpodobnost, že se trefíte do vkusu.

Porcelánové hrnky se srdíčkem

Protože se blíží Valentýn a 1.máj, máme pro vás tip na praktický a roztomilý dárek v jednom. Nechte místo sebe mluvit hrnky se srdíčkem a romantickým vzkazem. Jsou vhodné na kávu, čaj nebo jiné horké nápoje. V internetovém obchodě Harasim jich objevíte mnohem více. Tady je za nás jen malá ukázka.