Oživte vzhled fasády svého domu

Fasáda bezpochyby patří mezi významný reprezentativní prvek budovy, jež má vliv na celkový vzhled budovy. Často se fasáda považuje za tvář domu, jež má zároveň ochranné funkce. Z těchto důvodů je tak nutné o ní řádně pečovat. Vzhledem k výšce budov je však třeba svěřit péči o fasádu odborné firmě. O její péči se postará například firma MT Hardy poskytující výškové práce.

Nátěr fasády

Nátěr fasády lze považovat za jednu z nejdůležitějších součástí péče o fasádu. Nátěry fasád totiž poskytují budově nejen krásný vzhled, ale zajišťují také její vyšší odolnost vůči UV záření a povětrnostním vlivům. V rámci nátěru vám firma poskytne i opravu fasády. Firma MT Hardy má v nabídce velké množství barev, takže vám dokáže poskytnout nátěr fasády dle vašich představ. Firma MT Hardy dokáže zajistit i nátěry fasád památkových objektů, včetně zajištění veškerých povolení.

Nezapomínejte na pravidelné čištění okapů

V rámci péče o fasádu je důležité zajistit také pravidelné čištění okapů. Nevyčištěné okapy totiž způsobují výrazné poškození fasády, které je vidět na první pohled. Stékající voda totiž znehodnocuje barvu fasády a vytváří na fasádě skvrny. Kromě toho se můžete na firmu MT Hardy obrátit i v případě, že potřebujete zajistit nátěr či opravu okapů. Firma se postará o odvoz a likvidaci nánosů z okapů.

Odstranění pavučin

Pro oživení vzhledu fasády je třeba také zajistit odstranění pavučin z fasády. Ačkoliv to může znít jako banalita, tak opak je pravdou. Pavučiny totiž na sebe zachytávají prach a při dešti pak dochází ke znečištění fasády. Firma MT Hardy používá speciální postřiky proti pavoukům, které se postarají o jejich likvidaci. Účinnost postřiku dosahuje až 99 % a dostane se i do těžko dostupných míst. Díky tomu se pavučiny na fasádě neobjeví během několika týdnů znovu, jako je tomu v případě mechanického odstranění pavučin.