Potřebujete dodávku, ale nechcete ji kupovat? Pomůže vám půjčovna dodávek

DODÁVKY EXPRESS je půjčovna dodávek, která má dvě pobočky v Praze. Nabízí užitková vozidla a doplňkové služby, vše s garancí nejnižších cen v Praze i Středních Čechách. Cena je již konečná, bez jakýchkoli skrytých poplatků. Vybírat si můžete ze široké škály vozidel v dokonalém technickém stavu, bez omezení, s nadstandardní výbavou. Pokud potřebujete spolehlivý vůz, který bude v dokonalém technickém stavu a s minimálními náklady, sáhněte do nabídky vozidel classic. Vozidla premium zase poskytují komfort, nadstandard a vyšší třídu.

Vozový park obsahuje vozidla s ekonomickým provozem předních značek. Patří mezi ně Ford Transit, Volkswagen Crafter, Ford Transit Connect nebo Renault Master.

Proč právě vozidla od DODÁVKY EXPRESS?

Jejich zapůjčení je bez rizika. Všechna vozidla jsou pojištěná a jejich technický stav je vždy perfektní. Společnost klade velký důraz na jistotu a bezpečnost. Dodávky mají nalepenou dálniční známku, za kterou neplatíte nic navíc. Elektronický sledovací systém zajistí bezpečnost při parkování. Také zapůjčovací ceny jsou bezkonkurenční a nezáleží na tom, zda chcete dodávku zapůjčit na krátký nebo delší čas.

Exkluzivní výhody

Společnost svým zákazníkům nabízí také celou řadu výhod. Patří mezi ně bonusová karta, která umožňuje půjčení dodávky nebo mikrobusu za ještě výhodnější ceny. Při každém zapůjčení vozidla v půjčovně máte možnost získat slevu. Karta se dá přenášet, její výhody tedy může využívat kdokoli. Vyzvednutí bonusu není limitováno časem. Se zapůjčeným vozidlem můžete ujet neomezený počet kilometrů. Ani časová omezení nejsou žádná. Šikovným pomocníkem je unikátní konfigurátor. Díky němu si vybavíte vozidlo podle svých představ a potře a zaplatíte jen za to, co využijete. Díky připojištění MaxCare™ jsou k dispozici 24 hodin denně asistenční služby. Výhodné jsou balíčky určené pro speciální výbavu vozidla.