Proč vybírat hypotéku svépomocí, když to experti zvládnou lépe

Výběr hypotéky je jednou z nejdůležitějších událostí v životě. Většina lidí vyřizuje hypotéku jen jednou za život a i tak je to pro ně velmi stresující zážitek, jde o závazek na mnoho let a jelikož ho většina lidí řeší poprvé, má často strach, aby se nedopustila zbytečných chyb. Možná, že i před vámi je výběr hypotéky nebo byste chtěli současnou hypotéku refinancovat a nevíte, jak na to. Není dobrým řešením vyřizovat tyto záležitosti svépomocí, mnohem lepší volbou je obrátit se na finanční experty, kteří se na problematiku hypoték specializují.

Pomohou vám experti z Finuance.eu

Experti vám pomohou jak při běžném hledání hypotéky, tak i v komplikovaných situacích. Mnoho lidí se nachází v prekérní životní situaci nebo jsou jejich možnosti trochu složitější, v takovém případě dokáží specialisté najít to nejlepší řešení. Většina lidí kontaktuje jen jednu nebo dvě banky, specialisté ale spolupracují se všemi bankami a finančními institucemi, takže vám ze všech možných řešení mohou vybrat to, které pro vás bude nejlepší a finančně nejvýhodnější. Obrátit se na experty neznamená výdaje navíc, ale naopak obrovskou úsporu financí a také času stráveného při hledání.

Nemusíte nikam chodit, experti pracují online a nezávaznou žádost můžete vyřídit také online a to přímo na jejich webu finuance.eu. Výpočet hypotéky si můžete udělat přímo na webu sami. Jen v online kalkulačce zadáte, kolik nemovitost stojí, kolik si chcete půjčit a jaká je doba splácení. Můžete si udělat různé kalkulace a vždy se vám ukáže, kolik byste měsíčně spláceli. V kalkulačce se můžete také přepnout na refinancování hypotéky a spočítat si to také. Jakmile máte formulář vyplněný, stačí ho odeslat expertům a oni vám zcela nezávazně najdou tu nejlepší nabídku. Pak už je jen na vás, jestli ji využijete či nikoliv. Specialisté se pohybují v oboru financí již čtvrt století a jsou součástí sítě INSIA/MARSH, takže mají prakticky neomezený přístup k finančním produktům. Samozřejmostí je certifikace u ČNB, kterou si můžete snadno ověřit. Pokud vás hypotéky zajímají a chcete se o nich dozvědět více, sledujte také hypoteční blog, který je součástí webu. Vyplatí se jít na hypotéky chytře,