Plot patří ke každému domu

Máte kolem vašeho domu dřevěný plot, ale nevyhovuje vám? Uvažujete o vhodnějším oplocení, o které se nebudete muset starat? Nechte si kolem vašeho domu namontovat betonový plot. Je to moderní oplocení, které se poslední dobou objevuje čím dál častěji.

Proč zvolit betonový plot

Důvodů je celá řada, jde o neprůhledný plot, stará se tedy o zachování soukromí svých majitelů, dále je celistvý a neprostupný, funguje tedy i jako protihluková bariéra u rušnějších cest. Z jeho praktických vlastností budete přímo nadšeni. Betonový plot vydrží sloužit několik desetiletí spolehlivě a bez nutnosti údržby, což bude vyhovovat zejména těm, kterým se nedostává volného času. Stačí si vybrat kvalitní betonový plot od českého výrobce.

Kam pro něj

Právě takový nabízí zavedená firma Kulkabex, s.r.o. Na českém trhu působí již řadu let, prodává betonové ploty pouze české výroby, nedočkáte se žádných polských napodobenin. Ploty sami také montují, stačí si tedy vybrat design plotu a můžete se domluvit rovnou i na profesionální montáži. Poradí vám i se samotným výběrem buď přímo zkušení montážníci ve vzorkové prodejně, nebo máte k dispozici také on-line konfigurátor, který vám umožní vyzkoušet několik různých variant vzhledu plotu. Díky vizualizaci plotu kolem vzorového domu hned uvidíte, jak bude oplocení vypadat kolem vašeho domu. To značně zjednoduší vaše rozhodování.

Betonový plot totiž skutečně není nudná šedá vězeňská zeď, ale okrasný plot příjemného vzhledu, který se hodí ke každému domu. Protože je navíc praktický, odolný a bezúdržbový, stává se v poslední době stále populárnějším. Firma Kulkabex, s.r.o. se postará o kompletní montáž betonového plotu tak, abyste dostali plot na klíč a bez starostí. Postará se o pečlivé rozměření a rozmístění sloupků, usazení sloupků a následnou instalaci plotových dílců. Nakombinujte si vzhled betonového plotu po svém a nechte si vytvořit betonový plot na míru.