Bydlet na Praze 5 aneb uprostřed zeleně a blízko do centra

Nejezdit daleko do zaměstnání, ale žít tam, kde jsme ve spojení s přírodou. To jsou nejčastější požadavky na nové bydlení pro mladé rodiny a absolventy, kteří se chystají pomalu osamostatnit od rodičů. A jaká je častá cílová destinace? Samozřejmě, Praha má své výhody a žádné okresní centrum jich nemůže dosáhnout. Pracovní uplatnění na jedničku a možnosti kultury a sportu, jako snad už nikde jinde u nás. A když se k tomu přidá i řada pěkných parků, je z české metropole obvyklý kandidát číslo jedna.

Rezidenční bydlení pro celou rodinu

Velká míra komfortu, dostatek prostoru pro každého člena domácnosti. Prodej bytů Praha 5 myslí na rodiny s dětmi, ale i single, kteří ještě svou druhou polovičku hledají. V okolí je k dispozici například park Klamovka, který připomíná někdejší slávu šlechtického rodu Clam-Gallasů. Dalším tipem je Kinského zahrada, zahrát si můžete tenis i zlepšovat svůj čas v běžeckém tréninku.

V docházkové vzdálenosti jsou školy, obchody, ale i restaurace a také pošta. Vyberete si balkon? Dáte přednost lodžii? Pěkný výhled a útulné posezení, není co dodat. Ukážete na terasu, která je skvělou volbou pro pohodové letní dny? Předností je zde klid, ale také dobrá dopravní obslužnost. Metro Anděl je vlastně nedaleko, pokud budete chtít do centra, nečeká váš žádná dlouhá cesta spojená s řadou přestupů.

Vybírejte z pestré nabídky bytů

Máte už své budoucí bydlení alespoň rámcově promyšleno? Vilapark Klamovka přináší hned několik variant. 1+kk v prvním podlaží, kde je připraveno necelých 34 čtverečních metrů prostoru, ale také 4+kk ve třetím podlaží, kde se místem opravdu nešetří a můžeme mluvit téměř o 150 metrech čtverečních. K dispozici jsou prostorné sklepní kóje, ale také předzahrádky, kde lze uplatnit svůj pěstitelský um.