Přenechte prodej domu profesionálům

Prodej vašeho domu může být překvapivě časově i emocionálně náročný, zejména pokud jste to nikdy předtím nedělali. Někdy se to může jevit dokonce jako narušení soukromí, protože cizí lidé přijdou do vašeho domu a prozkoumávají každý kout vašeho domu. Budou kritizovat místo, které se pro vás pravděpodobně stalo více než pouhými čtyřmi stěnami a střechou, a navíc vám nabídnou méně peněz, než si myslíte, že váš domov stojí.

Většina lidí udělá při prodeji domu nebo bytu mnoho chyb, které nejdou napravit. Není nic neobvyklého, že se nechají napálit a přijdou o mnoho peněz.

Výhody profesionálního realitního makléře

I když je možné prodat dům bez zastoupení realitního makléře, je důležité si ovšem uvědomit, že prodej i nákup nemovitosti je také právní záležitostí. Ve skutečnosti došlo v poslední době k obrovskému nárůstu podvodníků zaměřujících se na realitní klienty, tzv. samoprodejce, protože si jsou plně vědomi, že někteří lidé nehledají zastoupení realitních makléřů a nemají žádné zkušenosti s prodejem nemovitosti.

Bc. Roman Machník, MBA patří mezi realitní specialisty s opravdu bohatými zkušenostmi a dlouhou praxí, od roku 2007 úspěšně zrealizoval více než 300 realitních obchodů za více než 750 miliónů korun. Podvodné jednání dokáže odhalit a tím ochránit peníze a majetek svých klientů. Machnik.cz se věnuje realitám především v Praze a jejím okolí.

Roky zkušeností

Jako majitel domu byste se mohli spolehnout na internet, rodinu nebo přátele; zkušenost profesionálního realitního makléře je však to, co vám skutečně pomůže zajistit výhodnou investici.

Najmutí profesionálního realitního makléře, jakým je Roman Machník, vám ušetří stres z učení všeho o koupi a prodeji domu nebo bytu. Realitní makléř Praha Roman Machník pečlivě sleduje vývoj realit na trhu a ví, kdy je nejlepší čas pro prodej nemovitosti a kdy pro její nákup.

Vyjednávací schopnosti

Zkušenosti také vybaví realitního makléře působivými a efektivními vyjednávacími schopnostmi. Realitní profesionálové, kteří jednají s kupci, makléři a zákonnými zástupci každý den, přesně vědí, co chce každá zúčastněná strana.

Realitní makléři mají dovednosti dobře vyjednávat ceny ke spokojenosti všech zúčastněných, i té vaší nemovitosti. Určitě se vám vyplatí rozhodnout se pro prodej vaší nemovitosti přes realitní kancelář nebo makléře, prodáte svoji nemovitost rychle, bezpečně, za co nejvyšší možnou cenu na trhu a především bez jakýchkoliv starostí pro vás.