Toužíte po kvalitnější spánku? Pořiďte si matraci na míru

Budíte se ráno rozlámaní a neodpočatí? V noci se neustále probouzíte a převalujete? Vaše chytré hodinky vám ukazují, že máte nedostatek hlubokého spánku? Na vině může být mnoho věcí, častým důvodem bývá špatná a nepohodlná matrace. Nejen bolavá záda a migrény jsou příznakem špatné matrace. Bylo již mnohokrát prokázáno, že špatný spánek má vliv na osobní na pracovní život každého z nás. Nákup kvalitní matrace je investicí do zdraví a spokojeného života. Další možností jsou matrace na míru, který dodají vašemu spánku nadstandardní luxus. Proč do nich investovat?

Předchází běžným poruchám spánku

Matrace na míru jsou vždy přizpůsobeny vašim specifikacím. To znamená, že se vám vždy bude líbit, bez ohledu na to, jak si na ni lehnete, protože bude vyrobena na míru podle vašich tělesných proporcí.

To je důležité pro vaši celkovou kvalitu spánku, protože muskuloskeletální poruchy často způsobují většinu poruch spánku. Dobrá přizpůsobená matrace zajišťuje správné vyrovnání páteře.

Zlepšení kvality spánku také zlepšuje vaše celkové zdraví. Je to kaskádový efekt, který zajišťuje, že se mohou zmírnit i vaše zdravotní problémy se zády.

Kvalitní matrace na míru vás udrží v pohodě

Kvalitní a luxusní matrace mají na váš celý den větší vliv, než si myslíte. Pamatujte, že i noc špatného spánku může ovlivnit paměť, úsudek a náladu. Když nemáte dostatek spánku, můžete se během dne cítit podráždění nebo nemotivovaní. To může ovlivnit kvalitu vaší práce, vzdělání a vztahů.

Kam pro českou kvalitní matraci na míru?

Na českém e-shopu s matracemi matrace.purtex.cz objevíte nejen matrace obyčejné, na míru i luxusní, ale také rošty, bytový textil, zdravotní polohovací pomůcky, pelíšky pro psy, potahy a chrániče na matrace a další produkty české značky Purtex.