Vily Chuchle – přepychové bydlení na kraji Prahy

Kde se budete cítit opravdu doma? Kde budete mít blízko do práce nebo do školy do centra Prahy, ale budete na dosah přírodě? Jednoznačně ve Velké Chuchli, kde se v rámci urbanistického projektu Vily Chuchle nabízejí k prodeji luxusní viladomy, které jsou zasazeny přímo nad dostihové závodiště. Jedinečná lokalita, architektonicky zajímavé řešení a vysoké standardy vybavení, Vily Chuchle přináší exkluzivní koncept bydlení v metropoli.

Město v symbióze s přírodou

Kde najít vytoužený klid po práci a dostatek soukromí pro trávení volného času bez nutnosti denního několikahodinového dojíždění? V rámci Prahy 5 vzniká nová ucelená čtvrť moderních vil a domů v lokalitě Velké Chuchle na levém břehu Vltavy. S městem v zádech, ale přímo uprostřed zeleně se nabízí vily na prodej, které jsou velkoryse řešené a mají dostatek soukromí díky soukromým zónám a velkoryse pojatým zahradám. Pro maximální soukromí jsou jednotlivé pozemky oploceny, plot směrem do ulice lemují habrové keře.

Bydlení pro náročné

Jít si zaběhat, na kolo nebo se psem? Proč ne, kromě blízkého okolí se lze vydat i do přírodních parků Homolka nebo Chuchelský háj, kde se nachází naučná stezka, ale i minizoo. Ale bude se vám vůbec chtít ven? Dům nabízí celé rodině neskutečný komfort, developer vsadil na kvalitu a vybavení domů splňuje vysoké standardy. I architekturou a dělením vnitřního prostoru je projekt ojedinělý a stojí za ním renomovaný ateliér A69 – architekti, který získal ocenění Grand Prix architektů 2010.

Jedno i vícegenerační bydlení

Standardní rodina nebo s více dětmi? Nebo snad hledáte vilu v Praze, která by měla navíc jednu bytovou jednotku pro hosty, maminku nebo dospívajícího syna? V nabídce jsou patrové domy s dispozicemi 4+kk, ale také 7+kk & 1+kk, které mají garáž pro jedno nebo dvě auta. Kromě toho lze parkovat na parkovacích stáních přímo na ulici v případě, že vám přijede návštěva. Všechny domy mají velkou zahradu a většina vil i terasu o velikosti 24 až 41 m².