Ekologický úklid ještě pořád není standardem

Environmentálně a ekologicky nezávadné podnikání je již řadu let důležitou součástí mnoha firem. V oblasti úklidu také dochází k výrazným posunem v ekologické stránce tohoto druhu podnikání. Přesto ještě stále není na trhu samozřejmostí …

Tzv. “zelený” úklid nebo čištění není v podstatě nic jiného než používání čistících produktů a procedur, které jsou zcela bezpečné a nezávadné pro životní prostředí a život lidí. Zelený úklid je důležitý nejen z hlediska prostředí naši planety, no také pro naše zdraví.

Proč by mělo být ekologické čištění důležité pro podnikání a byznys? Hlavně z pohledu zákazníků, zaměstnanců a firemní ekologické stopy. Zelenější čištění výrazně redukuje polutanty v životním prostředí a nezpůsobuje zdravotní komplikace. Všechny tyhle faktory se mohou pozitivně projevit do zdravého pracovního prostředí, které přirozeně předchází zdravotním komplikacím vašeho úklidového personálu nebo klientů. Spokojení zaměstnanci a klienti jsou přece cíle, bez kterých neprosperuje žádná firma.

Woman doing chores in bathroom, cleaning tap

Jak na ekologický úklid v Praze?

Lepší úklid je moderní a ekologická úklidová firma s působností v Praze a okolí, která poskytuje garantované úklidové služby odborně vyškolenými pracovníky. Využívání nejnovějších trendů a technologií v oblasti úklidu, včetně ekologických přípravků i postupů a třídění odpadu, je pro firmu samozřejmostí již řadu let.

Do portfolia služeb firmy patří:

● úklid domácností

úklid kanceláří Praha

úklid firem

● pravidelný úklid a mnohé jiné!