Vyberte si vlastní posvátné šperky s drahými kameny

Přemýšlíte nad ozdobou, která by se mohla vyjímat na vašem dekoltu? Rozhodně sáhněte po špercích, v nichž se snoubí elegance, ale také mocná síla krystalů. Zařadili jsme sem těchto pár nejvýznamnějších, které úzce korespondují s ženstvím. Podtrhněte svůj ženský půvab a rozhodně si vás všimnou i muži. Buďte svůdná a současně jděte s módou.

Měsíční kámen

Je považován za ryze ženskou záležitost. Je vhodný zejména pro ženy, které chtějí zlepšit svou vlastní plodnost. Tento kámen je údajně spojován s božským ženstvím a je ideální pro každého, kdo chce brzy otěhotnět.

Akvamarín

Tento krásný krystal je ve šperkařství velmi hojně využívaný. Kdo pravidelně nosí akvamarínové šperky, možná ani netuší, jakou skrytou moc v sobě mají. Je dobrou volbou pro ženy trpící fobiemi. Akvamarín současně vytváří klid, rovnováhu, zmírňuje napětí a úzkost.

Karneol

Tento krystal funguje prostřednictvím prvních tří čaker. Je také zodpovědný za to, že se budete cítit mnohem odvážnější. Hledáte příval sebevědomí před pracovním pohovorem? Chcete zvýšit svou vlastní sebehodnotu nebo vytvořit silnější sexuální touhu v sobě nebo ve svém milenci? Pak je karneol tím pravým šperkem pro vás.

Turmalín

Purpurový krystal, jenž v sobě snoubí nejochrannější vlastnosti ze všech krystalů, je vskutku nádherný. Tento krystal může pomoci vytvořit jasnost ve vaší mysli a povzbudit lásku. Vyrovnává jin-jang energii, je o lásce a rovnováze.

Černý onyx

Tento kámen je nejvhodnějším kamenem, který pomáhá zmírnit smutek. Je zvláště silný při vytlačování negativní energie a napomáhá k získání emocionální a fyzické síly. Ta vás popožene vpřed. Černý onyx je kámen, který patří do znamení zvěrokruhu Lva.

Více se o léčivých krystalech dočtete na https://www.magieprirody.cz/ , kde je můžete také zakoupit.