Dopřávejte si masáže v klidu a pohodlí svého domova

Pravidelná masáž zmírňuje bolesti svalů a kloubů a je ideální volbou pro relaxaci a odpočinek. Ne každý však má dostatek času nebo možností si pravidelnou masáž dopřávat. Masážní salony jsou přeplněné a na masáže se čeká velmi dlouhou dobu. Ne každý má však také dostatek času dopřát si ji pravidelně. Stejně jako vám doma nesmí chybět lékárnička, neměl by chybět ani masážní přístroj. Šikovným pomocníkem by v tomto případě mohla být masážní křesla.

Masážní křesla RS Royal

Přemýšlíte-li nad tím, že si budete dopřávat pravidelnou masáž v klidu a pohodlí domova, v čase, který vám vyhovuje a hodláte si pořídit masážní křeslo, porozhlédněte se na webu rskresla.cz. Naleznete zde širokou nabídku masážních křesel, která potěší každého. Díky masážnímu křeslu budete mít svůj soukromý masážní salon, kde nebudete muset čekat dlouhé dny, až bude mít masér nebo masérka na vás čas. Masáže si budete dopřávat kdykoli, když budete mít čas.

Masážní křeslo 4D – RS-1310/B

Masážní křeslo 4D – RS-1310/B nabízí 24 automatických programů. Manuálně můžete zvolit jednotlivé části a pozice, které poskytnou co nejpříjemnější masáž. Uvolnění, sílu a účinnost masáže podporuje funkce Zero-Gravity. Pomáhá rozproudit krevní oběh. Vybrat si můžete jednu ze tří masážních délek – 10, 20 nebo 30 minut. Křeslo má i samostatné hlavice pro lýtka a chodidla. Můžete si pustit i ohřívání, které je nastaveno maximálně na 52°C. Křeslo můžete kontrolovat přes ovládací tablet, který ukazuje nabídku všech možností křesla. Podrobnosti naleznete na webu.

Masážní křeslo – RS-3570/WN

Masážní křeslo – RS-3570/WN disponuje čtrnácti různými programy. Vybrat si můžete také délku masážního cyklu hned z několika různých variant. Křeslo snadno kontrolujete pomocí tabletu, který zobrazuje všechny možnosti křesla. Pod záda lze upevnit odnímatelný polštář, tím regulujete jemnost dotyku u masáže zad. Pod zády je také umístěný vyhřívaný uhlíkový prvek nastavený na maximální teplotu 48°C.