Exkluzivní realitní služby – Bc. Roman Machník, MBA

Ocitli jste se v situaci, kdy potřebujete prodat či koupit nemovitost a nemáte dostatek zkušeností či času? Pak se obraťte na exkluzivního realitního makléře Bc. Romana Machníka, MBA. Na webu Machnik.cz naleznete všechny potřebné informace.

Pomoc v nouzi

Realitní specialista Roman Machník se v oboru realit pohybuje již od roku 2007, díky čemuž v prodeji či nákupu nemovitostí získal bohaté zkušenosti, jež nyní využívá pro svoji práci ve prospěch svých klientů a může jim garantovat 100% úspěšnost prodeje jejich nemovitosti právě přes něj. Vždyť úspěšně zrealizoval více než 300 realitních obchodů za více než 750 miliónů Kč. Realitní trh, jeho poptávka i nabídka a potřeby klientů se velice rychle mění, realitní specialista Roman Machník na tyto změny umí rychle a efektivně reagovat. Ke každému svému klientovi přistupuje dle jeho individuálních požadavků a potřeb, vždy s naprosto profesionálním přístupem, vysokou odborností, a především s lidským a osobním přístupem. Vždy najde pro svého klienta komplexní řešení jeho aktuální životní situace a prodá jeho nemovitost rychle, bezpečně, za nejvyšší možnou cenu a pro něj bez jakýchkoliv starostí.

Nabídka služeb

Prodej i koupě nemovitosti je velmi důležité rozhodnutí v životě každého z nás. Obojí jsou dosti složité procesy, kterými je důležité projít bezpečně, hladce a většinou i rychle. Každý chce při obou těchto transakcích „vydělat“ co nejvíce, tzn. prodávající získat co nejvíce při prodeji své nemovitosti a kupující zase co nejvíce ušetřit při koupi svého vysněného domova. Proto je potřeba přistupovat individuálně ke každému z klientů, vždy s ohledem na jeho potřeby a aktuální životní situaci, která je přinutila buď prodat nebo koupit nemovitosti Praha nebo kdekoli jinde v rámci celé ČR.

  • Videoprohlídky

Velmi efektivní způsob prohlídky nemovitosti, díky kterému se realitní specialista Roman Machník a jeho prezentace nabídek nemovitostí odlišuje od konkurence a který umožňuje dokonalé představení dané nemovitosti. Pomocí dronu lze rovněž ukázat zájemcům i okolí nemovitosti a veškeré její souvislosti v rámci dané lokality.

  • Home staging

Maximálně odosobní danou nemovitost a umožní zájemcům se zde cítit jako u sebe doma, nikoliv pouze jako na návštěvě. Navíc zatraktivní nemovitost a v kombinaci s dalšími moderními nástroji, které realitní specialista Roman Machník používá pro prezentace nemovitostí jeho klientů, tak tuto nemovitost i maximálně odliší od konkurenčních srovnatelných nabídek na trhu. V neposlední řadě i ukáže potenciál nemovitosti a navýší její prodejní cenu.

  • Virtuální prohlídky nemovitosti

Virtuální prohlídka nemovitosti a 3D scan nemovitosti prostorově zobrazují její interiér i exteriér, díky kterému si ji může potenciální zájemce prohlédnout ještě dříve, než dojde k její skutečné návštěvě. Navíc vždy danou nemovitost uvidí tzv. v celé její kráse, jelikož se u těchto moderních nástrojů vždy pracuje s realitou, takže není možné nic skrýt ani zatajit.

  • Profesionální fotografie

Vzhledem k tomu, že fotografie prodává, je potřeba, aby nemovitost nafotil profesionální fotograf. Realitní specialista Roman Machník s takovými profesionály spolupracuje. První dojem lze udělat jen jednou. Profesionální fotografie nemovitosti připravené pomocí home stagingu vždy udělají ten dojem nejlepší a odliší se tak od konkurenčních srovnatelných nabídek v dané lokalitě, jelikož v dnešní době stále ještě není kvalitní prezentace naprostým standardem všech realitních kanceláří na realitním trhu v ČR.

  • Technická inspekce

Málokterý prodávající nemovitosti ví, že mu zákon ukládá sdělit případnému zájemci o koupi jeho nemovitosti tzv. předsmluvní informace. Jedná se především informace týkající se technického stavu prodávané nemovitosti a jejich případných skrytých vad. Jedním z řešení splňujících tuto zákonnou povinnost je vyhotovení technické inspekce nemovitosti. Další zákonnou povinností při prodeji nemovitosti je i vyhotovení Průkazu energetické náročnosti budovy (PENB). Oboje je vám schopen zajistit a dohlédnout na splnění všech zákonných povinností realitní specialista Bc. Roman Machník, MBA, certifikovaný specialista na prověřování stavu nemovitostí.

Zákon ukládá vyhotovení těchto podkladů, které se váží k dané nemovitosti a k prodávané nemovitosti jsou tudíž potřebné.