Krásná vana, umyvadlo i baterie rozzáří každou koupelnu

Rozhodli jste se, že je načase provést rekonstrukci vaší letité koupelny tak, aby splňovala vaše aktuální potřeby, ale také se vám líbila po estetické stránce? Kromě obkladů a dlažby, které jsou pro mnohé nejvýraznějšími prvky v této místnosti, hrají ale velkou roli i sprchové kouty, vany, umyvadla, baterie a světla. Mnohé najdete např. v zavedeném e-shopu absulo.cz.

Velmi hezké a úsporné baterie

Pokud se podíváte na ověřené výrobce baterií, rychle zjistíte, že nabízí odlišné zboží. Jak co se týče kvality zpracování, tak použitých materiálů i povrchových úprav a tvarů. Ke kvalitním a vyhledávaným patří např. značka Grohe, jejíž kompletní sortiment si můžete prohlédnout na webových stránkách https://absulo.cz/znacky/grohe.html. Kupříkladu umyvadlové i vanové a bidetové baterie, nabízí v mnoha barvách, povrchových úpravách, nechybí podomítkové sady, modely s nastavitelným omezovačem průtoku a omezovačem teploty.  Jako např. Greohe Euroeco umyvadlová baterie stojící v chromovém provedení.

Kvalitní baterie do koupelny i kuchyně, ale také zboží určené ke zhotovení vytápění, nabízí Oltens, prověřená značka s mnohaletou tradicí. Kompletní nabídka v e-shopu Absulo se nachází na https://absulo.cz/znacky/oltens.html. Chcete moderní bílý koupelnový nábytek s obdélníkovým elegantním umyvadlem? Můžete jej koupit v setu skříňky Oltens Vernal spolu s umyvadlem Oltens Vernal. K dispozici je ve třech velikostech, s šířkou nejdelší strany 60, 80 nebo 100 cm. Barva skříňky může být i šedá.

Dopřejte si pohodlí ve vaně

I ti, kdož mají menší koupelnu, si mnohdy mohou dovolit vanu, i když si původně mysleli, že takovou možnost vůbec nedostanou. Ke kvalitním patří bezesporu značka Ravak, jejíž nabídku si můžete prohlédnout na https://absulo.cz/znacky/ravak.html. Nabízí jak klasické vany, tak rohové vany, půlkruhové, obdélníkové nebo čtvercové sprchové vaničky a mnohé jiné. Stačí si jen vybrat dle vašich možností.

Podívejte se na absulo.cz a objevte obchod, kde koupíte kvalitní zboží za rozumné ceny.